Stock Image

Електромобілі CITROËN ë-C4 та CITROËN ë-C4 Х отримали більш потужний двигун та збільшили запас ходу до 420 км

Бренд CITROЁN прискорює темп власної електрифікації та зміцнює свої позиції завдяки запуску нових додаткових версій електромобілів CITROЁN ë-C4 й CITROЁN ë-C4 X, які тепер можуть похвалитися ще більш потужним двигуном і збільшеним запасом ходу – до 420 км. Завдяки застосуванню нової комбінації електродвигуна та акумуляторної батареї на цих двох моделях, наразі CITROЁN став єдиним масовим Брендом, який пропонує одразу два електромобілі в двох версіях для популярного європейського С-класу.

ПІДСИЛЕННЯ ВЛАСНИХ ПОЗИЦІЙ В МЕЖАХ С-КЛАСУ

Бренд CITROЁN представляє нові версії вже відомих електромобілів CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X – віднині вони можуть бути оснащені високоефективною силовою установкою, що забезпечує запас ходу до 420 км за циклом WLTP. Тобто, збільшення запасу ходу сягає майже 17% порівняно з першими втіленнями даних електромобілів. Це досягнення ґрунтується на поєднанні нової акумуляторної батареї ємністю 54 кВт*год та нового електродвигуна: більш ефективного й, водночас, більш потужного – він розвиває 115 кВт або 156 к.с. потужності. Таким чином, клієнти отримують переваги від більшої універсальності та зручності нових електромобілів.

Нова силова установка доступна на електромобілях CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X у комплектації Shine. Водночас, інші комплектації даних електромобілів зберегли силову установку з електродвигуном потужністю 100 кВт (136 к.с.) та акумулятором ємністю 50 кВт*год., що забезпечую запас дистанції пробігу до 360 км. Таким чином, нова версія додається до вже існуючої лінійки та розширює можливості вибору бажаного варіанту електромобілів для потенційних покупців.
З розширенням доступних версій електромобілів, Бренд CITROЁN значно посилює власні позиції в С-класі та привабливість в очах покупців, чітко позиціонуючи себе у якості головного гравця на ринку.

НОВИЙ ЕЛЕКТРОМОТОР ТА НОВИЙ АКУМУЛЯТОР, ЩО ОРІЄНТОВАНІ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Електромобілі CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X пропонують новий електромотор, що може забезпечити одночасно збільшення потужності та дистанції пробігу – зрештою, так можна перевершити чергову символічну відмітку у 400 км (за правилами замірів WLTP, комбінований цикл). Новий електромотор та збільшена акумуляторна батарея разом складають новий силовий агрегат, що пропонує більше ефективності завдяки черговим технологічним досягненням та здобуткам.
Новий гібридний синхронний електродвигун (HSM; hybrid synchronous electric motor) має потужність 115 кВт або 156 к.с. та встановлюється замість синхронного електродвигуна з постійними магнітами (PSM; permanent magnet synchronous electric motor). Новий електродвигун пропонує збільшення потужності на 15 кВт або 20 к.с., також він пропонує покращення ефективності використання електроенергії. Цей електромотор розвиває максимальний крутний момент 260 Нм, який доступний майже миттєво – завдяки чому забезпечена швидка реакція для прискорення та максимум задоволення від водіння.

Нова акумуляторна батарея ємністю 54 кВт*год. забезпечує на 4 кВт*год більше, ніж вже існуюча. Цей компактний акумулятор має систему рідинного терморегулюванням та тепловий насос, що гарантує можливість швидкої зарядки без перегрівання батареї. Загалом акумулятор нараховує 102 елементи, що зібрані у 17 модулів та розміщені в одному корпусі. Головна відмінність нового літій-іонного акумулятору від уже існуючого – зміна хімічного складу елементів: замість співвідношення 60% нікелю, 20% марганцю, 20% кобальту, новий акумулятор має співвідношення 80% нікелю, 10% марганцю та 10% кобальту. Збільшення частки нікелю забезпечує покращену щільність накопичення енергії та довший термін служби акумуляторної батареї.
Зрештою, всі оновлення сприяють зростанню запасу ходу, який збільшено на 17% й тепер сягає 420 км (відповідно до правил замірів WLTP, комбінований цикл). Крім того, нововведення в конструкції покращують загальну енергетичну ефективність силового агрегату та дозволяють зменшити середнє споживання енергії до 12 кВт*год. на 100 км пробігу. Нарешті, є значні переваги і в реальному житті: наприклад, збільшення на 30 км дистанції пробігу в умовах міського руху навіть при температурах близьких до 0°C.

Незважаючи на збільшення ємності акумулятору, час його підзарядки не збільшився. Адже електромобілі CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X пропонують два типи вбудованих зарядних пристроїв, які підходять для будь-яких умов та сценаріїв використання: однофазний зарядний пристрій потужністю до 7,4 кВт або трифазний зарядний пристрій потужністю до 11 кВт. Крім того, електромобілі CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X сумісні з швидкою зарядкою – за умови використання публічних зарядних станцій потужністю 100 кВт, акумулятор можна зарядити в межах від 20% до 80% швидше, ніж за 30 хвилин.

ДОСТУПНА ТА ЛЕГКА ЕЛЕКТРИЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

Відповідаючи на запити потенційних клієнтів та їх повсякденний стиль життя, Бренд CITROЁN віднині має одразу дві версії власних електромобілів CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X, що дає змогу запропонувати доступну електричну мобільність для будь-яких подорожей.
Адже відтепер електромобілі CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X доступні у двох різних версіях: 
електромобілі в комплектаціях Live, Feel, Feel Pack мають електродвигун потужністю 100 кВт (136 к.с.) у поєднанні з акумулятором ємністю 50 кВт*год. та запасом ходу до 360 км; це чудовий компромісний варіант з урахуванням бюджету та можливості подорожей без стресу;
електромобілі в комплектації Shine мають новий електродвигун потужністю 115 кВт (156 к.с.) у поєднанні з акумулятором ємністю 54 кВт*год. та запасом ходу до 420 км; це чудове поєднання максимального задоволення від руху, максимальної дистанції пробігу, максимальної комплектації.

Нагадаємо, що наразі в Україні вже пропонуються автомобілі CITROЁN C4 та CITROЁN C4 X з традиційними бензиновими або дизельними двигунами. Поява електричних версій CITROЁN ë-C4 та CITROЁN ë-C4 X для ринку України очікується вже до кінця поточного року – таким чином, Бренд зможе запропонувати максимально широку модельну лінійку С4 та С4 Х. Крім того, вже зараз кожен потенційний покупець може особисто за допомогою онлайн складу переглянути доступні автомобілі Бренду, що вже знаходяться в Україні та обрати варіант собі до смаку

Про дилера
Сітроен Центр Рівне

Вкінці 2010 року ТзОВ-фірма «МТВ» стає офіційним дилером марки «Citroёn» в Рівному та Рівненській області. 

З травня 2012 року фірма стає офіційним дилером марки «Citroёn» в Рівному та Рівненській області. 

В 2017 році було побудовано та відкрито новий, сучасний автосалон Citroёn. ТзОВ-фірма "МТВ" здійснює продаж, гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування автомобілів Citroёn.

Салон

Тел: (0362) 460-560 +380508885520

Адреса: м. Рівне, вул. Макарова, 39

Пн-Пт: 09-17-30
Сб: вихідний
Нд: вихідний

Сервіс

Тел: +38(050)375-10-38; +38(098)061-57-62

Адреса: м. Рівне, вул. Макарова, 39

Пн-Пт: 09-00 - 17-30
Сб: вихідний

Нд: вихідний