(0362) 460-560 - автосалон

 

(050) 375-10-38 - сервіс-центр

email: citroen@rivne.com, citroen.service@rivne.com

Записатись на тест-драйв

Будь в курсі

Останні новини

КОМФОРТ - ЦЕ НОВИЙ ДРАЙВ С4 CACTUS! ЗНИЖКА ДО 40 000грн.

02.04.2019

КОМФОРТ - ЦЕ НОВИЙ ДРАЙВ! ЗНИЖКА ДО 40 000 грн.   Новий CITROЁN C4 Cactus Хетчбек!…

Супер пропозиція на Новий CITROЁN C3 AIRCROSS!

01.04.2019

Супер пропозиція на Новий CITROЁN C3 AIRCROSS!   Новий CITROЁN C3 AIRCROSS помітно виділяється…

Сезон комфорту від Сitroёn

01.04.2019

Сезон комфорту від Сitroёn   CITROЁN запускає розпродаж автомобілів, знижуючи…

Єдина ціна планового технічного обслуговування автомобілів Citroën

01.02.2019

Єдина ціна планового технічного обслуговування повертається!   Вартість…

Про нас

Головна » Про нас

ЗАСНУВАННЯ ТА СТРУКТУРА:

ТзОВ-фірма "МТВ" створена в 1993 році, 4-ма засновниками з метою заснування, розвитку, освоєння і розширення ринків збуту роздрібної торгівлі автомобілями, автомобільними запчастинами, освоєння технічного обслуговування і ремонту автомобілів.
Форма власності колективна. Включає 4 засновника. Головне завдання компанії - організація роздрібної торгівлі та сервісного обслуговування на площах, що  належать ПрАТ «Рівнеспортек», 80% акцій якого контролює ТзОВ-фірма «МТВ».
Кількість працівників фірми «МТВ» і підконтрольного ПрАТ «Рівнеспортек» згідно штатного розкладу становить 36 осіб.

 

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНІСТІ:
Основним напрямком роботи є передпродажна підготовка, продаж, гарантійне, післягарантійне обслуговування автомобілів, автомобільних причепів, продаж автозапчастин, автохімії, автокосметики та аксесуарів. Також продаж і обслуговування тренажерів для спортивних залів, стадіонів, спортивного обладнання, товарів для відпочинку та туризму.

 

АВТОМОБІЛЬНИЙ БІЗНЕС:
ТзОВ-фірма «МТВ» намагається постійно розширювати свою торгово-сервісну мережу. Так фірма має уже 4 магазини та 1 філію, які знаходяться в різних частинах міста. Крім того є станція технічного обслуговування автомобілів. В 2012 році розпочато будівництво сучасного автомобільного салону «Peugeot», який буде включати автосалон, магазин аксесуарів, а також виконувати всі види обслуговування автомобілів марки «Peugeot». Запуск автосалону планується вкінці 2013 року.
З 2003 року компанія самостійно завозила з Бельгії, розмитнювала і реалізовувала автомобілі марок Renault, Peugeot, Citroën, Opel, Volkswagen та інших.

 

Продаж автомобілів Renault, Peugeot, Citroën, Opel, Volkswagen у період з 2003 по 2010р. склав більше 500 машин.
З 2008 року ТзОВ-фірма «МТВ»  є офіційним дилером марки «LADA» Торгового Дому «Укравтоваз» у Рівному та Рівненській області.
Кількість проданих автомобілів марки «LADA» склало більше 600 машин у період з кінця 2008 по 2013р. У місті Рівне присутні інші офіційні дилери ТД «Укравтоваз». Частка ринку компанії в регіоні з просування марки «LADA» становить 53%, загальна частка ринку реалізації автомобілів - 17%.

 

Досягнення компанії: успішне просування бренду LADA в Рівному та Рівненській області, стабільна робота компанії з примноженням прибутку, постійний розвиток у сфері автомобільного бізнесу, створення мережі магазинів реалізації автозапчастин та спортивних магазинів.

 

Вкінці 2010 року ТзОВ-фірма «МТВ» стає офіційним дилером марки «Peugeot» в Рівному та Рівненській області. Кількість проданих автомобілів марки «Peugeot» в 2011 році склало 86 автомобілів, а в 2012 році – 102 автомобіля. Кількість проданих автомобілів в порівнянні з минулим роком збільшились на 18,6%. Частка Peugeot на автомобільному ринку Рівного та Рівненської області становить 5.1%.

 

З травня 2012 року фірма стає офіційним дилером марки «Citroen» в Рівному та Рівненській області.
За 2012 рік було продано 40 автомобілів марки «Сitroen». Частка Citroen на автомобільному ринку Рівного та Рівненської області становить близько 3%.

 

Для забезпечення наших споживачів автомобілями, разом з різними українськими банками здійснюється програма кредитування. Дані програми передбачають можливість придбання автомобілів у кредит у термін до 7 років.

 

Графік роботи, адреса, контакти та розташування фірми.

© 2014 MTB. Всі права захищені.

Ми в соціальних мережах:

Кодинг від студії:
«Div-Art»