(0362) 460-560 - автосалон

 

(050) 375-10-38 - сервіс-центр

email: citroen@rivne.com, citroen.service@rivne.com

Записатись на тест-драйв

Супер пропозиція на Новий CITROЁN C3 AIRCROSS!

Головна » Новини » Супер пропозиція на Новий CITROЁN C3 AIRCROSS!

01 квітня 2019

Супер пропозиція на Новий CITROЁN C3 AIRCROSS!

 

Новий CITROЁN C3 AIRCROSS помітно виділяється серед компактних SUV, завдяки потужному і оригінальному дизайну.

Дизайн Нового CITROЁN C3 AIRCROSS унікальний для свого сегменту. Виразний капот, короткий, але високий; великі форми панелей кузова; тривалі горизонтальні лінії - все це створює відчуття міцності і сили, але без зайвої агресії. А світловий автограф фар і ліхтарів притягує погляд як спереду, так і ззаду.

Експресивна передня частина Нового SUV CITROЁN C3 AIRCROSS прикрашена дворівневої оптикою. Передні фари відображають приналежність моделі до сімейства Citroеn.

Масивна задня частина C3 AIRCROSS підкреслює його сильний характер. Об'ємні 3D-ліхтарі свідчать про родинний зв'язок Нового CITROЁN C3 AIRCROSS з іншими моделями Марки - Новим CITROЁN C3 і концептом C-AIRCROSS.

Також новий SUV CITROЁN C3 AIRCROSS отримав розширювачі колісних арок і накладки нижньої частини бампера для захисту від дрібних пошкоджень, які служать ще одним підтвердженням позашляхової природи новинки.

Завдяки оригінально організованому салону, CITROЁN C3 AIRCROSS пропонує кращі в класі показники простору салону і винятковий комфорт інтер'єру: 5 місць з великим простором для ніг і голови. Підвищене положення водія надає відчуття великого кросовера й забезпечує відмінну оглядовість.

Виключно просторий багажник об'ємом 410 л, можна збільшити до 520 л за рахунок спинок задніх сидінь, що складаються в співвідношенні 2 / 3-1 / 3.


За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 460-560 Маріам або в автосалон за адресою м. Рівне, вул. Макарова, 39.

© 2014 MTB. Всі права захищені.

Ми в соціальних мережах:

Кодинг від студії:
«Div-Art»