(0362) 460-560 - автосалон

 

(050) 375-10-38 - сервіс-центр

email: citroen@rivne.com, citroen.service@rivne.com

Записатись на тест-драйв

Ювілейна серія Citroen Origings!

Головна » Новини » Ювілейна серія Citroen Origings!

03 серпня 2019

Ювілейна серія Citroen Origings!

 

З нагоди свого 100-річного ювілею, компанія CITROЁN випускає лімітовану серію «Origins» - це спеціальні версії автомобілів, які підкреслюють багату історичну спадщину Бренду.

Одним із прикладів об'єднання славного минулого і сьогодення є спеціальні версії CITROЁN C3, CITROЁN C4 Cactus які отримали оригінальну зовнішність та внутрішнє оформлення.

Максимально універсальний і надоригінальний хетчбек CITROЁN C3 - бестселер лінійки С3, виділяється особливою зовнішністю та стилем, високим комфортом, корисними технологіями «на кожен день».

Спеціальна версія автомобіля CITROЁN C3 Origins продовжує ці тенденції, додатково пропонуючи розширені можливості персоналізації, оригінальний характер і елегантність.

СКАЧАТИ ПРАЙС CITROЁN C3 «Origins»

 

За останній рік CITROЁN C4 Cactus приніс свіжий погляд в сегмент компактних хетчбеків - все завдяки його унікальному характеру і комфорту.

Спеціальна лімітована версія «Origins» також використовує дві основні інновації, представлені в Європі для C4 Cactus: підвіску РНС з прогресивними гідравлічними відбійниками-обмежувачами і сидіння Comfort Seats, які пропонують неперевершений комфорт в поїздці.

 

СКАЧАТИ ПРАЙС CITROЁN C4 Cactus «Origins»

© 2014 MTB. Всі права захищені.

Ми в соціальних мережах:

Кодинг від студії:
«Div-Art»